Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

Obchod pre architektov, stavbárov, elektrikárov, tempest, laboratóriá, stavebnú biológiu, výrobný priemysel a ďaľších, ktorí riešia tienenie elektromagnetického žiarenia, poľa.


Úvod » EM tieniace pletivá sieťoviny

Elektrosmog tieniace pletivá, sieťoviny a rúna

Elektromagnetické pole tieniace siete, rúna a pletivá z nehrdzavejúcej ocele odporúčame na steny, stropy, podlahy, fasády a na rôzne technické aplikácie.

HNG80 : Polyesterová sieťovina ako lacný štandardný produkt pre všestranné použitie (napr. ako základná tapeta). Šírka 90 cm, útlm 80 dB, pre interiér.

HNS80 : Polyesterová sieťovina samolepiaca s elektricky vodivým lepidlom pre technické miestnosti, okenné rámy, prístroje. Šírka 90 cm, útlm 80 dB, pre interiér.

HNG100 : Polyesterová sieťovina s maximálnym tienením pre všestranné použitie (napr. ako základná tapeta). Šírka 90 cm, útlm 100 dB, pre interiér.

HNV100 : Polyesterové rúno s maximálnym tienením pre mnohostranné použitie (napr. pod sadrokartón). Šírka 90 cm, útlm 100 dB, pre interiér.

ARM40 : Výstužná tkanina ako univerzálny štandardný výrobok (napr. v ETICS, pod omietkou, voľne položený). Šírka 90 cm, útlm 25 dB, pre interiér a exteriér.

V4A10 : Pletivo z nehrdzavejúcej ocele z V4A odolné voči korózii ako lacný štandardný produkt pod sadrokartón alebo na fasády. Šírka 90 cm, útlm 40 dB, pre interiér a exteriér.

V4A03 : Pletivo z nehrdzavejúcej ocele z V4A odolnej voči korózii ako s maximálnym tienením pod sadrokartón alebo ako sieťka. Šírka 90 cm, útlm 50 dB, pre interiér a exteriér.

NCV95 : Polyesterové rúno na tienenie nízkofrekvenčných elektrických polí. Šírka 95 cm, útlm 40 dB, pre interiér.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Jednostranne ekologicky metalizovaná tieniaca tapeta z prémiového papiera. Odráža EM žiarenie, tieni NF elektrické pole. Testované TÜV-SÜD

 

cena 9,90 €

skladom


Jednostranne ekologicky metalizovaná tieniaca tapeta z prémiového papiera. Odráža EM žiarenie, tieni NF elektrické pole. Testované TÜV-SÜD


cena 12,90 €

skladom


Metalizovaná polyesterová tkanina na tienenie vysokofrekvenčného žiarenia a nízkofrekvenčných elektrických polí. Lepenie na steny, stropy a podlahy.

 

cena 26,90 €

skladom


Pletivo z nehrdzavejúcej ocele na tienenie elektromagnetického žiarenia a nizkofrekvenčného elektrického poľa, veľkosť oka 1mm

 

cena 11,90 €

skladom


Pletivo z na tienenie elektromagnetického žiarenia a nizkofrekvenčného elektrického poľa, veľkosť oka 0,3mm

 

cena 13,90 €

skladom


Metalizovaná polyesterová sieťovina, s útlmom 80 dB na tienenie elektromagnetického žiarenia. Lepenie na steny, stropy a podlahy.

 

cena 17,90 €

skladom


Tepelne spájané, jemne metalizované polyesterové rúno, s útlmom 100 dB na tienenie vysokofrekvenčného žiarenia a nízkofrekvenčných elektrických polí. Najvyšší ochranný profesionálny produkt od Yshield-u na steny, stropy a podlahy.

 

cena 26,90 €

skladom


Samolepiaca metalizovaná, polyesterová sieťovina s elektricky vodivým lepidlom, na tienenie laboratórií, dátových centier a pre ďaľšie technické aplikácie

 

cena 21,90 €

skladom


Murárska, výstužná sieťka. Spevňujúca, ochranná sieťovina zo sklenených a nerezových vlákien, používaná hlavne pri zateplení budov pod omietkou, pre rozsiahle tienenie elektromagnetického žiarenia (poľa)

 

cena 9,90 €

skladom
top produktcena 29,90 €

skladom

V prípade, že požadujete projektové ceny, radi Vám spravíme výhodnú ponuku.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MWI1MjI1N