Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
Ok

Obchod pre architektov, stavbárov, elektrikárov, tempest, laboratóriá a ďaľších, ktorí sa zaoberajú stavebnou biológiou a tienením neionizujúceho EM žiarenia a nízkofrekvenčného EM poľa.


Úvod » EMF tieniace pletivá sieťoviny » Tieniace sieťky a vlies

EMF tieniace pletivá sieťoviny / Tieniace sieťky a vlies

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Metalizovaná polyesterová tkanina na tienenie vysokofrekvenčného žiarenia a nízkofrekvenčných elektrických polí. Lepenie na steny, stropy a podlahy.

 

cena 25,50 €

skladom


Pletivo z nehrdzavejúcej ocele na tienenie elektromagnetického žiarenia a nizkofrekvenčného elektrického poľa, veľkosť oka 1mm

 

cena 11,30 €

skladom


Pletivo z na tienenie elektromagnetického žiarenia a nizkofrekvenčného elektrického poľa, veľkosť oka 0,3mm

bežná cena 13,90 €

cena 13,20 €

skladom


Metalizovaná polyesterová sieťovina, s útlmom 80 dB na tienenie elektromagnetického žiarenia. Lepenie na steny, stropy a podlahy.

 

cena 17,00 €

skladom


Tepelne spájané, jemne metalizované polyesterové rúno, s útlmom 100 dB na tienenie vysokofrekvenčného žiarenia a nízkofrekvenčných elektrických polí. Najvyšší ochranný profesionálny produkt od Yshield-u na steny, stropy a podlahy.

bežná cena 26,90 €

cena 25,50 €

skladom


Samolepiaca metalizovaná, polyesterová sieťovina s elektricky vodivým lepidlom, na tienenie laboratórií, dátových centier a pre ďaľšie technické aplikácie

 

cena 20,90 €

skladom


Výstužná sieťka, murárska sieťka. Spevňujúca, ochranná sieťovina zo sklenených vlákien s vláknami z nerezovej ocele ako univerzálny výrobok napr. v ETICS pod omietkou, alebo položená pod podlahou, pre rozsiahle tienenie elektromagnetického žiarenia (poľa)

 

cena 9,80 €

skladom
top produkt

Vytvorené systémom www.webareal.sk

M2NhMjcw