Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

Obchod pre architektov, stavbárov, elektrikárov, tempest, laboratóriá, stavebnú biológiu, výrobný priemysel a ďaľších, ktorí riešia tienenie elektromagnetického žiarenia, poľa.


Úvod » EM tieniace tkaniny » Polo / priehľadné textílie

EM tieniace tkaniny / Polo / priehľadné textílie

Značka Swiss-Shield® predstavuje celosvetovo jedinečný, patentovaný high-tech textil so špeciálnymi vlastnosťami. Priadze Swiss-Shield, ktoré sa spracúvajú do textílie, zaisťujú účinné tienenie elektromagnetických polí. Swiss-Shield presvedčí nielen vedecky overenou efektivitou, ale spĺňa aj najvyššie estetické požiadavky. 

Textílie Swiss-Shield® sa vyrábajú pomocou pokrokových technológií podľa patentovaného procesu. Organická bavlna alebo polyester slúžia ako základ a sú kombinované s ultratenkým monofilom zo striebra a medi. Tieto textílie fungujú ako zrkadlo, ktoré odráža elektromagnetické vlny. Textílie Swiss-Shield sa ľahko spracovávajú, rovnako ako bežné textílie (šitie, lisovanie, laminovanie atď.)

Textílie od Swiss-Shield účinne odrážajú elektromagnetické žiarenie a zároveň sú dekoratívnym doplnkom miestnosti. Sú elegantným a hlavne praktickým doplnkom pre interiérový dizajn.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Prací prostriedok pre tieniace tkaniny

 

cena 14,70 €

skladom


Prací prostriedok pre tieniace tkaniny

 

cena 14,70 €

skladom


Polopriehľadná bavlnená tkanina na tienenie vysokofrekvenčného elektromagnetického žiarenia

 

cena 129,00 €

skladom


Polopriehľadná bavlnená látka s vysokým obsahom strieborných nití pre tienenie elektromagnetického žiarenia. Skvelá haptika vo vynikajúcom pomere cena/výkon.

 

cena 69,90 €

skladom


Polopriehľadná tkanina z hodvábu s vysokým obsahom strieborných nití pre ochranu pred vysokofrekvenčným a NF žiarením. Obsahuje kovovú vrstvu striebra, nie nano striebro. Uzemniteľná.

 

cena 109,90 €

skladom


Vysoko priehľadná, nekrčivá, polyesterová tkanina na tienenie vysokofrekvenčného elektromagnetického žiarenia

 

cena 89,00 €

skladom


Hebká bavlnená tkanina na tienenie vysokofrekvenčných (rádiových, mikrovlnných) elektromagnetických polí. Určená hlavne na odevy.

 

cena 87,00 €

skladom


Hebká bavlnená tkanina na tienenie vysokofrekvenčných (rádiových, mikrovlnných) elektromagnetických polí. Určená hlavne na odevy.

 

cena 109,00 €

skladom


Priehľadná jemná polyesterová tkanina na tienenie vyššiefrekvenčného, rádiového, mikrovlnného žiarenia

 

cena 139,00 €

skladom
top produkt


Úplne postriebrená, polopriehľadná, nylonová látka na tienenie vysoko a nízkofrekvenčného elektromagnetického žiarenia. Obsahuje kovovú vrstvu striebra, nie nano striebro.

 

cena 78,00 €

skladom


Polopriehľadná polyesterová elektricky vodivá tkanina na tienenie vysoko a nízkofrekvenčných elektromagnetických polí

 

cena 65,00 €

skladom


Polopriehľadná bavlnená tkanina na tienenie vysokofrekvenčného elektromagnetického žiarenia

 

cena 139,00 €

skladom
top produktcena 29,90 €

skladom

NATURELL ™: Polopriehľadná bavlnená látka na záclony a baldachýny. Ecru-biela s útlmom 40 dB a šírkou 250 cm.

NATURELL-ULTRA ™: Polopriehľadná bavlnená látka na záclony a baldachýny. Svetlo šedá s útlmom 38 dB a šírkou 250 cm. S vodivým povrchom, uzemniteľná.

EVOLUTION ™: Polopriehľadná málo krčivá látka Trevira na záclony a baldachýny.. Biela s útlmom 30 dB a šírkou 250 cm.

EVOLUTION-ULTRA ™: Polopriehľadná polyesterová tkanina na záclony a baldachýny. Svetlo šedá s útlmom 32 dB a šírkou 200 cm. S vodivým povrchom, uzemniteľná.

ULTIMA ™: Polopriehľadná bavlnená tkanina na záclony. Podobné ako NATURELL, ale s užšími okami a väčším útlmom. Ecru-biela s útlmom 41 dB a šírkou 250 cm.

VOILE : Priehľadný málo krčivý polyesterový voál na záclony alebo baldachýny. Biela s útlmom 38 dB a šírkou 250 cm.

WEAR ™: Polopriehľadná hebká bavlnená látka na šitie odevov. Biela s útlmom 25 dB a šírkou 150 cm.

MAX-WEAR ™: Polopriehľadná hebká bavlnená látka na šitie odevov. Biela s útlmom 41 dB a šírkou 150 cm.

NEW-DAYLITE ™: Vysoko priehľadná nekrčivá tkanina Trevira na záclony a baldachýny. Biela s útlmom 25 dB a šírkou 260 cm.

SILVER-TULLE YSHIELD : Polopriehľadná, málo krčivá, plne postriebrená nylonová sieťovina na závesy a baldachýny. Uzemniteľná, s útlmom 50 dB a šírkou 130 cm.

SILVER-GRID YSHIELD : Polopriehľadná bavlnená tkanina so striebornou mriežkou pre nízkofrekvenčné tienenie. Uzemniteľná, bielo - strieborná o šírke 150 cm.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MDcyYj