Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

Veľkoobchod pre architektov, stavbárov, elektrikárov, tempest, laboratóriá a ďaľších, ktorí sa zaoberajú stavebnou biológiou a tienením neionizujúcich elektromagnetických polí (EMF).


Úvod » EMF tieniace tkaniny » Nepriehľadné textílie

EMF tieniace tkaniny / Nepriehľadné textílie

SILVER-TWIN YSHIELD : Nepriehľadná tkanina z bavlny a striebra na závesy, tašky, oblečenie, atď. Uzemniteľná, svetlosivá / strieborná s útlmom 57 dB a šírkou 150 cm.
STEEL-TWIN YSHIELD : Nepriehľadná tkanina z bavlny a nerezovej ocele na závesy, tašky, atď. Uzemniteľná, svetlosivá / sivá s útlmom 41 dB a šírkou 150 cm. Odolná, pranie až do 60° C
STEEL-GRAY YSHIELD : Nepriehľadná tkanina z bavlny a nerezovej ocele na závesy, tašky, prikrývky, oblečenie, atď. Uzemniteľná, šedá s útlmom 41 dB a šírkou 150 cm. Odolná, pranie až do 60° C
SILVER-ELASTIC YSHIELD : Elastická plne postriebrená spandexová látka na šitie odevov. Uzemniteľná, hebká, strieborná s útlmom 50 dB a šírkou 160 cm.
SILVER-SILK YSHIELD : Nepriehľadná plne postriebrená nylonová sieťovina na podšívky, tašky, púzdra a technické aplikácie. Uzemniteľná, strieborná s útlmom 60 dB a šírkou 130 cm.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Prací prostriedok pre tieniace tkaniny

 

cena 14,00 €

skladom


Bavlnená látka s niťami z nehrdzavejúcej ocele, na tienenie vysokofrekvenčného žiarenia a nízkofrekvenčných elektrických polí

 

cena 38,00 €

skladom


Strieborná, nepriehľadná, bavlnená látka na tienenie vysoko a nízkofrekvenčného elektromagnetického žiarenia. Obsahuje kovovú vrstvu striebra, nie nano striebro.

bežná cena 99,00 €

cena 95,00 €

skladom
doprava zdarma


Strieborná, nepriehľadná, nylonová látka na tienenie vysoko a nízkofrekvenčného elektromagnetického žiarenia

bežná cena 69,90 €

cena 66,00 €

skladom


Strieborná, spandexová látka na tienenie vyššiefrekvenčného elektromagnetického žiarenia, poľa

bežná cena 109,00 €

cena 99,00 €

skladom
doprava zdarma


 

cena 30,00 €

skladom

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZGU5Y