Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

Obchod pre architektov, stavbárov, elektrikárov, laboratóriá, krajčírstva a ďaľších, ktorí sa zaoberajú stavebnou biológiou a tienením neionizujúcich elektromagnetických polí (EMF).


Úvod » EMF tieniace pletivá sieťoviny

Elektrosmog tieniace pletivá, sieťoviny, flís

V prípade, že požadujete projektové ceny, radi Vám spravíme výhodnú ponuku.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Pletivo z nehrdzavejúcej ocele na tienenie VF a NF (vysoko a nízkofrekv.) žiarenia, veľkosť oka 1mm

 

cena 11,30 €

skladom


Pletivo z nehrdzavejúcej ocele na tienenie VF a NF (vysoko a nízkofrekv.) žiarenia, veľkosť oka 0,3mm

bežná cena 13,90 €

cena 13,20 €

skladom


Metalizovaná polyesterová tkanina, s útlmom 80 dB na ochranu pred vysoko a nízkofrekvenčnými elektrickými poľami. Lepenie na steny, stropy a podlahy.

 

cena 17,00 €

skladom


Tepelne spájaný, jemne metalizovaný polyesterový flís, s útlmom 100 dB na ochranu pred vysoko a nízkofrekvenčnými elektrickými poľami. Najvyšší ochranný profesionálny produkt od Yshield-u na steny, stropy a podlahy.

bežná cena 26,90 €

cena 25,50 €

skladom


Spevňujúca, ochranná sieťovina zo sklenených vlákien s vláknami z nerezovej ocele ako univerzálny výrobok napr. v ETICS pod omietkou, alebo položená pod podlahou, pre rozsiahle tienenie elektromagnetického žiarenia (poľa)

bežná cena 8,90 €

cena 8,20 €

skladom


 

cena 27,00 €

skladom
doprava zdarma

Považujeme za dôležité, umelé elektromagnetické žiarenie (elektrosmog) redukovať a regulovať, pretože vládami schválené limity sú rádovo vyššie ako tie, ktoré odporúčajú nezávislé odborné inštitúcie, ktore dostatočne berú do úvahy aj netepelné účinky elektrosmogu na nervový systém a biologické procesy v tele. Najmä pokial sa jedná o nemocnice, škôlky, školy a spálne.

elektrosmogelektrosmog a zdraviemeranie elektrosmoguzdrava spalnalegislativa

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YTk1OWJj